www stránky banan.cz

Máte zájem o www stránky banan.cz zdarma, ale nemáte znalosti PHP, HTML, Javascriptu nebo MySQL? Společnost banan.cz Vám nabízí vytvoření www stránek banan.cz pomocí jednoho kliknutí v administraci webhostingu. Tyto www stránky banan.cz jsou velmi jendoduché na ovládání. Nejsou zapotřebí již zmiňované znalosti. Instalace probíhá zcela automaticky a trvá přibližně 15 minut. Lokaci instalace www stránek banan.cz si zvolíte sami, ať už na Vaši hlavní doménu nebo na libovolnou doménu. Na stránkách banan.cz v sekci "Nápověda" najdete přehledný návod s vysvětlivky jak dané www stránky banan.cz ovládat. Když ani tento návod Vám nenapoví co hledáte, můžete kontaktovat technickou podporu, která je Vám k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Jedinou podmínkou pro vytvoření www stránek banan.cz je zapotřebí mít zakoupený webhosting u společnosti banan.cz, kde budou dané www stránky banan.cz nainstalovány. Taktéž pro jednu doménu s webhostingem máte možnost využít služeb našich grafiků, kteří Vám zdarma vytvoří grafické vzhled www stránek banan.cz podle Vašich představ.

Více informací můžete nalézt na banan.cz.

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.