redakční systém banan.cz

Společnost banan.cz nabízí svým klientům, kteří mají zakoupený jeden z webhostingových tarifů, možnost instalaci redakčního systému banan.cz. Jedná se o stránky vytvořené programátory společnosti banan.cz. Tento redakční systém banan.cz zahrnuje velmi jednoduchou administraci, kde můžete jednoduše editovat již vytvořené stránky, vytvářet nové stránky, tvořit fotogalerie a mnoho dalších. V redakčním systému banan.cz není zapotřebí znát html nebo php skript k tvoření stránek. Vše je jednoše tvořeno přehlednými možnými nastaveními. Po instalaci redakčního systému banan.cz si můžete vybrat jeden z přibližně 750 grafických šablon, které Vám budou nejvíce vyhovovat. V případě, že jste si zakoupili nový hosting pro určitou doménu, máte nárok na vytvoření grafického návhru našim grafikem. Vše je zapotřebí je zažádat si o vytvoření stránek pomocí emailem, technická podpora Vám zašle krátký dotazník ohledně představ a v okamžiku, kdy zašlet zašlete odpovědi zpět, úprava vzhledu redakčního systému banan.cz trvá přibližně 15 - 20 pracovních dní.

Více informací na banan.cz.

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.