tvorba webových stránek banan.cz

Tvorba webových stránek banan.cz u společnosti banan.cz nikdy nebylo lehčí. Jediné co je zapotřebí udělat jsou následující tři kroky:

1) Pro tvorbu webových stránek banan.cz je zapotřebí si zakoupit doménu s libovolnou koncovkou (např. banan.cz). Je to název, pomocí, kterého se budou uživatelé internetu směřovat na Vaše stránka.

2) Druhým krokem je zapotřebí zakoupit webhostin u banan.cz. Na výběr máte ze tří tarifů.

3) Tvorba webových stránek banan.cz může začít. Můžete tvořit webové stránky banan.cz buď osobně si je naprogramovat, zaplatit si externího programátora, který Vám stránky vytvoří, využít volně šiřitelné open source stránky nebo nejjednodušší možností je, využít tvorbu webových stránek banan.cz společnosti banan.cz. Tvorba webových stránek banan.cz probíhá tak, že přes administraci webhostingu si necháte nainstalovat redakční systém banan.cz, naši grafici pro Vás podle představ poté upraví grafický vzhled stránek.

Více informací naleznete na banan.cz.

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.